Hármas karambol miatt állt be az M0-s
Egy sávon halad a forgalom az M5-ös felé.
Hamarosan jön az olasz sportkocsigyártó csúcsmodelljének utóda, de előtte érdemes elmerülni ebben a remek Aventador-történeti videóban.
Ráadásul ezt a buszt nálunk gyártják egy kínai autógyár termékeként.
Ezen a gyalogos-átkelőhelyen talán egy előre nyújtott periszkóp lenne a legnagyobb segítség a gyalogosoknak. És az autósok sincsenek könnyű helyzetben.
A gyártó megkezdi a negyedik generációs eDrive technológiát felvonultató plugin hibrid X5-ös forgalmazását.
Két egyszerű piktogram, ami az okostelefonokkal és fülhallgatókkal terhelt világunkban igen fontos szerepet játszhat.
A japán gyártó apró terepjárójába beletoldottak egy keveset, és így elfér rajta két extra ajtó.
Ez a történelmi időutazásra hívó hatkerekű szárazföldön és vízen is jól érzi magát.
Csütörtökön 22 órától útdíjat sem lehet fizetni a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül.
A magyar versenyző saját maga és saját tulajdonú versenycsapata idei bajnoki esélyeiről, valamint a közeljövőt illető elektromos terveiről is megosztotta velünk gondolatait.
Felfrissített külsővel és modernizált technikával érkezett meg a Subaru kompakt modelljének új kiadása.
Másfél óra alatt összesen tizenegy gyorshajtót mértek be a rendőrök ugyanazon a ponton.
Erre a 306 lóerős új kompakt SUV-ra minden további nélkül felvehető a nagycsaládos autóvásárlási támogatás.
Megérkezett a Cayenne kistestvérének legerősebb, legsportosabb kivitele, melybe egy 2,9 literes biturbó motor került.
A német közlekedési miniszter új fegyvereket tervez bevetni a tilosban parkoló autósok ellen.
A vállalkozó trükközött, hogy elkerülje az útdíj megfizetését.
A rendőrség szabálysértési eljárást indított.
A Böszörményi úton történt balesetben ketten megsérültek, a halálos áldozat 71 éves.