Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
A december végén történt balesetről szóló első hírek szerint orvvadász lőhette meg a határrendészet egyik munkatársát járőrözés közben. A sebesült férfi és társa akkor azt vallotta: lövéseket hallottak, ezért szálltak ki az autójukból és indultak el a hang irányába. A hatóságok nagy erőkkel kezdték meg a nyomozást, ám hamarosan kiderült: nem szándékos, hanem a járőrtársától származó, vétlen lövés sebesítette meg a járőrt és ennek leplezésére találtak ki az „orvvadászos” történetet.
Nem kizárt, hogy orvvadász lőtt rá hétfőn, valamivel éjfél előtt a Zákányi Határrendészeti Kirendeltség határőrszolgálatot teljesítő főtörzsőrmesterére – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Csaknem 16 kilométert tettek meg a 1,5 méter széles csőben. Az eset jól mutatja, miért fontos, hogy az Egyesült Államok megossza a titkosszolgálati információit Kijevvel.