Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Az IT Services debreceni telephelye 2007-ben 14 fővel indult el, most 1200-an dolgoznak a cégnél. A vállalat még idén több száz főt tervez felvenni - írja a hajdupress.hu.
"További néhány száz fős bővülést tervezünk az idén, illetve a jövő évben. Ezek az emberek legfőképpen Debrecen és környéki munkavállalók, lesznek akiket vagy a Debreceni Egyetemmel közösen képeztünk ki, vagy pedig már informatikai végzettséggel rendelkeznek" - nyilatkozta Harman András szolgáltató központ vezető.
A hajdupress.hu írása szerint öt évvel ezelőtt azért Debrecenben hozták létre az új szolgáltató központot, mert itt találták meg a lendületes közeget, a tehetséges és motivált fiatalokat. A piacképes tudásbázis létrehozása érdekében a cég tavaly oktatási-kutatási egységet hozott létre a Debreceni Egyetemmel közösen, így sok debreceni frissdiplomás találta meg a helyét a vállalatnál.
A Debreceni Egyetem Informatika Karán belül létrehozott úgynevezett ITSH tanszék hallgatói négy szemeszter után a tantárgyakat a cég debreceni telephelyén fejleszthetik gyakorlati tudásukat.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Biztosítékot akar, hogy Oroszország nem avatkozik be a választásokba.
Ez alig egy héten belül már a negyedik eset.
Egy szerencsésé az 1,4 milliárd forintos főnyeremény.
A Fellininél és Pasolininél is játszó színész 87 éves volt.