Céges bankkártyák – Hogyan osszunk?
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Sajtóhírek szerint Rocco Commisso 160 millió euró körüli összeget fizetett a klubért.
Olaszországban született amerikai milliárdos Rocco Commisso lett az olasz labdarúgó élvonalban szereplő Fiorentina tulajdonosa.
A hírt az üzletember médiacége, a Mediacom Communications jelentette be csütörtökön.
A pontos vételárat nem hozták nyilvánosságra, ám a sajtóhírek szerint Commisso 160 millió euró körüli összeget fizetett a klubért az eddigi tulajdonos Della Valle-családnak.
Az olasz származású Commisso – aki a New York Cosmos csapatának is tulajdonosa – korábban az AC Milant szerette volna megvásárolni.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Részletesen bemutatjuk az ilyen esetben felmerülő kötelezettségeket, amelyekkel számolni kell.
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
Július 1. fontos határidő a megváltozott a gazdasági tevékenységek egységes ágazati osztályozási rendszerének (TEÁOR) változása miatt.
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Az Ügyvédkör elnökét és egy volt belügyminisztert kérdeztünk.
Ma egy éve szűnt meg a kötelező akciózás, a kormány azonban nem tudta elengedni.
Visszaállt a háború kitörése előtti vámrendszer az EU és Ukrajna között.
Még mindig téma a szombati budapesti Pride a világsajtóban.
A szakértő szerint Európa vezetői végre ráébredtek a geopolitikai veszélyekre.