Újabb 5 milliárdot kér Mészáros cége, hogy befejezzék a pécsi egyetemi tömböt
Eredetileg 10,5 milliárd forintba került volna a kivitelezés, most a kormánynak kellene megdobnia az egyetemet még 5 milliárddal, ami Mészáros cégénél landolhat.
Eredetileg 10,5 milliárd forintba került volna a kivitelezés, most a kormánynak kellene megdobnia az egyetemet még 5 milliárddal, ami Mészáros cégénél landolhat.
A jelzáloghitelek kamatkockázata jelenti a legnagyobb kihívást – áll az MNB pénzügyi fogyasztóvédelmi jelentésében.
Nagy többséggel jóváhagyták a 11 takarékszövetkezet küldöttgyűlései, hogy egyesüljenek a Takarékbankkal.
Egész Közép-Európában terjeszkedik a PKN Orlen lengyel olajtársaság, már magyar piacszerzésről is terjednek hírek.
A vetőmagüzem megvásárlása után komoly tőkeemelés történt a társaságnál, a jövő mégis kétséges a vezetők szerint korszerűtlen üzemnél.
40,2 százalékra nőtt a főrészvényes Jászai tulajdona.
Útnak indult Londonból a Viking Sun, a 930 utas a világ körüli úton intellektuális szórakozásra számíthat.
A szociális hozzájárulási adó kedvezményeinek érvényesítésénél lehetnek gondok.
Ez az üzem lehet a British American Tobacco egyik legnagyobb nikotinpárnagyára a világon.
De van, aki szerint egyelőre köhög a rendszer.
Az egyesület mögött álló gazdasági társaságban idén nyáron lett Mészáros Lőrinc veje többségi tulajdonos.
Képzeljük el, hogy harminc év telt el, és 2050-et írunk! Nemes Orsolya generációkutató könyvében ezt a forgatókönyvet is számba veszi annak érdekében, hogy felhívja a figyelmet a jövő közös erőfeszítéseket kívánó kihívásaira.
Erős forgalomra számítanak az áruházak a hétvégén; a legtöbb család augusztus 20-a után vásárol be az iskolakezdésre, és a szeptember közepéig tartó időszakban a hétvégi napok különösen forgalmasak az áruházláncok szerint.
A világ legnagyobb korrupciós botránya - így harangozta be Malajzia egykori miniszterelnökének perét az ügyész. Legkevesebb 4,5 milliárd dollár tűnt el az állami fejlesztési alapból, melyből a Wall Street farkasa című filmet is forgatták.
Az Opus Global Nyrt. 28,6 milliárd forint értékben bocsát ki kötvényeket.