Verstappen nyert, de Hamilton ötödször is világbajnok

Címét megvédve ötödször lett Forma-1-es világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, aki a vasárnapi Mexikói Nagydíjon negyedikként ért célba, és két futammal az idény vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert az összetett pontversenyben.

Babos megvédte címét párosban Szingapúrban

A címvédő Babos Tímea és idei partnere, a francia Kristina Mladenovic nyerte meg a hétmillió dollár (2 milliárd forint) összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét, mivel a vasárnapi fináléban 6:4, 7:5-re legyőzte az első helyen kiemelt cseh Barbora Krejcikovát és Katerina Siniakovát.

Újabb magyar aranyért drukkolhatunk a birkozó-vb-n

Lőrincz Tamás hatalmas csatában 2-1-re legyőzte dél-koreai ellenfelét, így bejutott a kötöttfogásúak 77 kilogrammos kategóriájának vasárnapi fináléjába a budapesti birkózó-világbajnokságon. Bácsi Péter aranyérme után tehát újabbra van kilátás.

MTI / hvg.hu Sport

A listavezető otthonából hoztak el pontot Dárdaiék

Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC 2-2-es döntetlent játszott a listavezető Borussia Dortmund otthonában a német labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.