Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Belehalt az elfogása után beadott nyugtatóinjekcióba szombaton egy bécsi férfi, aki Grazból a szlovéniai Mariborig menekült autójával, miután elszökött egy rendőri rutinellenőrzés elől.
Egy huszonöt éves helyi férfi a ruzsai kisbusz-baleset áldozata. A kórházba szállítás után halt meg. A szerencsétlenség szombat este történt a Csongrád megyei település bekötőútján, a jármű az árokba borult.
Álló villamosnak ütközött egy autó szombat este Budapesten, a X. kerületi Élessaroknál, emiatt a 28-as és a 28A jelzésű villamosokat egy szakaszon buszokkal pótolják - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere.
A kórházba szállítása után meghalt annak a kisbusznak az egyik férfi utasa, amely árokba csúszott szombat este Ruzsa közelében - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Gyalogost gázolt halálra egy személygépkocsi a 471-es főúton Debrecen és Sámsonkert között szombat este - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Leégett egy épület Kaposváron szombat reggel. A lakók még időben kimenekültek, a tűzoltók két kutyát mentettek ki az égő ház pincéjéből - közölte a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
Egy nő meghalt, hárman pedig megsérültek abban a balesetben, amely a 3-as úton, a cserépváraljai és a tardi elágazás között történt szombat reggel 8 óra után.
A Hernádba csúszott egy horgász pénteken Megyaszó és Alsódobsza között, a férfit jelenleg is keresik a hatóságok - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője este.
Kigyulladt egy lakatosműhely pénteken Hevesen, a tulajdonos könnyebb égési sérüléseket szenvedett. Az égő műhelyből robbanásveszélyes palackokat hoztak ki a tűzoltók - közölte a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Áll a teherforgalom Marcali és Mesztegnyő között a 68-as úton egy baleset következtében az útra belógó villanyvezetékek miatt - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel pénteken.
Egy ember súlyosan megsérült abban a kazánrobbanásban, amely egy családi ház melléképületében történt Jászapátin - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei katasztrófavédelmi szóvivő csütörtökön az MTI-vel.
Hatan megsérültek csütörtök este, amikor egy magyar és egy román rendszámú személygépkocsi frontálisan ütközött a 471-es főút hodászi kereszteződésénél - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
A helyszínen meghalt egy 65 éves férfi, aki lovas kocsijáról leesett csütörtökön Bácsbokodon - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Villanyoszlopnak tolatott és leszakította a vezetéket egy kamion Vecsés belterületén, teljes útzárat rendeltek el - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője csütörtök délután.
A helyszínen életét vesztette az a férfi, akit csütörtökön dél előtt gázolt halálra a Budapest és Szerencs között közlekedő sebesvonat, a füzesabonyi vasútállomáson - értesült a HavariaPress.