Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
A koronavírus-járvány rendkívül felpörgette az online kereskedelmet.
Nem minden üzletet érint negatívan a koronavírus-járvány: az internetes csomagküldő-óriás Amazont biztosan nem. Az alapító, Jeff Bezos eddig is a világ leggazdagabb embere volt, a koronavírus-járvány miatt felpörgő internetes kereskedelemnek köszönhetően pedig hétfőn, egyetlen nap leforgása alatt 10 milliárd fontra, vagyis jelenlegi árfolyamon körülbelül 3830 milliárd forintnak megfelelő összegre tett szert.
Az Amazon részvényei már eddig 70 százalékkal emelkedtek az év eleje óta és csak hétfőn további 8 százalékkal megugrott az értékük, így elérte a 3197 dolláros rekordot.
A The Guardian egy cikke mutat rá arra, hogy Bezos vagyona mostanra elérte a 189 milliárd dollárt: ebből megvehetné az Egyesült Királyság négy legnagyobb bankját és csak az, amennyivel hétfőn gyarapodott a vagyona, Erzsébet királynő teljes vagyonának a harmincszorosa.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Chuck Palahniuk 2023-as regénye, a Nem tart örökké már magyarul is olvasható, és választ ígér arra, miért halt meg Marilyn Monroe vagy Kurt Cobain. A művet tizennyolc éves kor alatt semmiképp sem ajánlanák – kritikusunk még fölötte se.
Felföldi József szerint a végjátékban a NER levetett minden álcát, és már simán csak lop.
Miből él Majka, Azariah, Krúbi és a többi popzenész? Földes András véleménye.