Már megint a Nyugati tárolóvágányaira vitt egy vonatnyi utast a MÁV
Szinte hihetetlen, de elkövette ugyanazt a hibát még egyszer a MÁV, amit már júniusban is. Ezúttal a Nyugati pályaudvar csomópontvezetőjének állásába került.
Szinte hihetetlen, de elkövette ugyanazt a hibát még egyszer a MÁV, amit már júniusban is. Ezúttal a Nyugati pályaudvar csomópontvezetőjének állásába került.
Bár a szálloda azonnal észlelte a hibát és visszautalta a nőnek a pénzt, a tranzakciós díjak miatt komoly adóssága lett.
Amióta az USA büntetővámokkal sújtotta őket, a kínaiak nem az amerikai farmerektől veszik a szóját és a gabonát. Nagy csapás ez az amerikai farmereknek, akik ráadásul a rendkívüli időjárással is küszködnek. De ki a hibás?
Plusz négy szerelvény beállítását és a beruházás miatt kieső forgalmú vállalkozásoknak kártalanítást ígért Grezsa István, a Fidesz polgármester jelöltje Hódmezővásárhelyen. A plusz négy kocsi már a közbeszerzésben is szerepelt, igaz, opcióként.
Nem tömegtermékekkel, hanem minőségi árukkal tudna betörni a magyar élelmiszeripar a világpiacra – mondta el a hvg.hu-nak a Coop Rallyn Bognár Lajos, az Agrárminisztérium élelmiszerlánc-felügyeletért felelős helyettes államtitkára. A főállatorvost arról is kérdeztük, kiheverte-e már a magyar ipar a tavalyi listeriafertőzést.
Kijött egy új ruhakollekciója, vitték is, mint a cukrot.
Úgy tűnik, betelt a pohár az utasoknál, petíciót adtak be, és tüntetést szerveznek a rendszeres késések és káosz miatt. A botrány a MÁV-nál már egy vezérigazgató-helyettes fejébe került. Míg ezermilliárdokat költünk el anélkül, hogy látszana a fejlődés, közben alapvető dolgok sem működnek.
Összesen mintegy 182 milliárd forintból építenek autópályát Miskolc és Szlovákia közé.
Kisbefektetők szerint jogsértő módon dönthetnek a cégvezető Mészáros lányok arról, mikor indítják az Opus építőipari érdekeltségeit a közbeszerzéseken, és mikor nem.
Júliusban 687 ezer külföldi töltött legalább egy éjszakát magyar szálláshelyen.
A feltölthető ajándékkártyák sokkal több hasznot hoznak a cégnek, mint arra számítani lehetett.
Rúzsa Magdinak is fizettek 1,7 milliót egy fellépésért.
Veszteségei miatt a boltbezárások után teljes lengyelországi üzletágától megválhat a Tesco áruházlánc – értesült a Magyar Nemzet londoni forrásból. A veszteséges leányvállalat leépítése a magyar áruházakat és vásárlókat nem érinti.
Az adóhatóság azt nem árulja el, mások után nyomoznak vagy vizsgálódnak-e. A NAV-nál akkoriban felelős vezetői posztot betöltő Vágujhelyi Ferencből azóta a kormány legfőbb informatikai tanácsadója lett.
A Jászai Gellért-féle cég megvette a Veritas Consulting Kft.-t.
Az MNB Pénzügyi Stabilitási Tanácsa kedden további 12 hónap felkészülési időt engedélyezett a szolgáltatók számára az úgynevezett erős ügyfélhitelesítés bevezetésére, tekintettel a fejlesztési folyamatok időigényére.
Völgyesi Zsolt Károly munkaviszonya szeptember 30-án szűnik meg, úgy tudjuk, nem függetlenül a MÁV körül a közelmúltban kialakult káosztól.