Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Budapest helyett Prágába megy az új velencei fapados járat
szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?
Mégsem indít járatokat Budapest és Velence között a spanyol-olasz fapados légitársaság, a Volotea - olvasható az Egek ura című blog hétfő reggeli bejegyzésében.
Bejelentették, majd elhalasztották a járatindítást, most pedig alighanem Prágára cserélték Budapestet - írja az Egek ura című blog a spanyol-olasz diszkont légitársaságról. "Nagyon meglepődni persze nincs okunk. Mondhatnánk azt is, hogy a Rynair-effect egy olyan légitársasággal kezdődött el, amelyik még be sem jött Budapestre" - tette hozzá a blog.
Az eredeti közlések és tervek szerint a Budapest és Velence közötti járatnak április 25-én kellett volna indulni. "A múlt héten már foglalni sem lehetett a járatra, a hétvégén elkezdték kiértesíteni az utasokat, mostanra pedig a járattérképről is eltűnt Budapest. S megjelent Prága. Vagyis a Budapest Airport szlogenje, miszerint Bécs és Prága tarol a Malév-csőd miatt, ez esetben bizonyosan igaz" - írja a bejegyzés, amely teljes egészében itt olvasható.