Jobb, ha nem emberek találnak ki új ételeket, hanem a mesterséges intelligencia
Ízlések és pofonok, szól a mondás. Mit tud a mesterséges intelligencia, amit egy ételtesztelésre összehívott fókuszcsoport nem?
Ízlések és pofonok, szól a mondás. Mit tud a mesterséges intelligencia, amit egy ételtesztelésre összehívott fókuszcsoport nem?
A nemek teremtés szerinti sorrendjére való hivatkozás az alkotmányban provokáció és válasz a nemzetközi progresszív törekvésekre. Vélemény.
Az időskori depresszió egy új, innovatív szűrőeszközére utal két, nemrégiben készült tanulmány, amelyek a vezetési stílusból vonnak le következtetéseket.
A TV2 nemrég bemutatta A kiképzés című katonai valóságshowját, amely a Honvédelmi Minisztérium megbízásából készült és amelyben civilek tehetik magukat próbára. KAP és Ceglédi Zoltán ennek apropóján elmondta, hogyan úszták meg a sorkatonaságot, Litkai Gergely pedig megosztotta, mi történik, ha a bébiszittered hirtelen honvédőnek áll. De mit adhat egy ilyen műsor a hétköznapi embereknek azon a 20 millió forinton kívül, amit a győztes nyerhet, milyen az, ha valaki az Excel-táblázatok után a frontvonalon találja magát?
Mit tehet az EU a kötözködő Orbán Viktorral? Mézesmadzagot és korbácsot Putyinnak is? Mit írnak majd az ukrán katonák sírjára? Miért száll el az amerikai üzletembere derűlátása, és miért tűrik szó nélkül, amit Trump csinál? Témák és vélemények a nemzetközi sajtóból.
Csak korlátozott tűzszünetbe egyezett bele a Donald Trumppal folytatott telefonbeszélgetésén Vlagyimir Putyin. Az energiarendszerek megkímélése jól jöhet Ukrajnának, de nem állítja meg az orosz offenzívát, amivel Moszkva igyekszik még jobb pozíciót szerezni a további tárgyalásokhoz.
De hol volt Orbán Viktor, amikor a parlament engedélyezte a jegybank kifosztását? És amikor a gyülekezési jogot csorbították a Pride-ra hivatkozva? Csaxólunk – a HVG hetilap új számát Kocsis Györgyi ajánlja. Fülszöveg.