Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Már 7 éve szennyezi a környezetet egy kiskunhalasi udvaron a veszélyes hulladék, melyet egy csődbe ment cég hagyott ott. A katasztrófavédelem és az Innovációs és Technológiai Minisztérium is elmondta, miért nem avatkoznak be.
Egy veszélyes hulladékkal foglalkozó cég rakott le még 2011-ben rejtélyes hordókat Kiskunhalason, a cég azóta csődbe ment, a hulladék azonban ott maradt. A rozsdásodó hordókban, repedező műanyagokban álló oldószerek a hely tulajdonosa szerint időzített bombák, a repedéseken keresztül a talajba is juthat a szennyezőanyag.
Megírtuk, a Greenpeace levelet írt Pintér Sándor belügyminiszternek, de arra eddig nem kaptak választ. A katasztrófavédelem azonban körülnézett, de az RTL hétfő esti híradója szerint ők azt mondták, csak akkor avatkozhatnak be, ha már megtörtént a tragédia.
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium szerint pedig a szennyezés jelenleg határérték alatti, és mivel a terület nem az államé, annak megszüntetése sem az ő feladata.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Ki vállalkozik rá, hogy kezdeményezze az AfD betiltását? Miért emlegetik sokan a weimari köztársaság bukását?
Cunamiként zúdítja a kormány a támogatásokról szóló bejelentéseket, ám ezek valójában azt mutatják, hogy az állam továbbra is igyekszik kivonulni a szociálpolitikából.