Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A Restart Budapest Card 48 órán keresztül nyújt ingyenes és kedvezményes szolgáltatásokat.
A koronavírus-járvány miatt elrendelt korlátozások durván visszavetették a budapesti turizmust, áprilisban 97 százalékkal esett vissza a vendégéjszakák száma. Az újraindulást segítendő új kártyát dob piacra Restart Budapest Card néven a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ, amely közleményük szerint kibővített, és megfizethető élménycsomagot kínál a vendégeknek.
A kártya – akárcsak a hagyományos Budapest Card – 48 órán keresztül nyújt ingyenes és kedvezményes szolgáltatásokat, de a hagyományos társához képest plusz kedvezményeket is tartalmaz.
Különlegessége többek között, hogy a szállásfoglalásnál is kedvezményt ad, így a belföldi turisták pénztárcabarát módon tölthetnek el két éjszakát Budapesten. Aki megvásárolja, annak a programban részt vevő szállodákban július 1-je és december 31-e között (a karácsonyt és a szilvesztert kivéve) két személyre
A kártyatulajdonosok emellett a Palatinus, a Római Lido, a Csillaghegyi, a Paskál, a Pesterzsébeti és a Pünkösdfürdői strand közül egybe egy alkalommal ingyen mehetnek be, és szintén térítésmentesen látogathatják meg a Lukács, a Széchenyi vagy a Rudas gyógyfürdőt.
Az új kártyát a Budapestinfo.hu webshop oldalán, valamint a belvárosi Budapestinfo Point irodákban lehet beszerezni.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
A járművek hivatalosan „kulcsos autók”, azaz megfelelő vezetői döntés esetén bármelyik dolgozó használhatja – például az elnökség tagjai is.
A munka minőségét sok kritika érte.
Szokták mondani, hogy a zenész ne politizáljon, de akkor a politika meg ne szóljon bele a zenébe – vélekedett.