Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Két ember sérült meg, mikor egy farönköket és egy húsárut szállító kamion karambolozott a 34-es úton, Törökszentmiklós és Kunhegyes között. A kamionok szállítmányai az úttestre borultak, a műszaki mentés idejére a főutat lezárták.
Továbbra is jelentős késések vannak a nemzetközi vonatközlekedésben a vasárnap este Ausztriában történt baleset miatt - közölte a Mávinform hétfő délután.
Egy ember megsérült, az egyik jármű szállítmánya az útra borult egy balesetben, amely hétfő délelőtt történt Fegyvernek közelében - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese.
Felborult egy búzát szállító kamion az M6-os autópálya dunaújvárosi, északi felhajtójánál, a 67-es kilométer térségében szombat délelőtt - közölte a rendőrség az MTI-vel.
Életveszélyes állapotban van a péntek este a 44-es főúton, Öcsöd közelében történt baleset egyik sérültje, akit a szentesi Dr. Bugyi István Kórházban ápolnak - tájékoztatta az egészségügyi intézmény szombaton az MTI-t.
Szabálytalanul szállított akkumulátorok estek le péntek reggel egy teherautóról a 2102-es úton Nógrád megyében. A sofőr a rakományt hátrahagyva hajtott tovább.
Szinte teljesen leégett az a szegedi bútorgyártó üzem, ami csütörtök este gyulladt ki. Még Orosházáról is érkeztek tűzoltók a helyszínre, akkora volt a tűz. A kétezer négyzetméter alapterületű telephelyen négy, egymással összeépített épületrészből három teljesen kiégett, a negyediket meg tudták menteni. Az épületekben tárolt bútoripari alapanyagok megsemmisültek.
Kiürítik a metró Deák Ferenc téri állomását péntek reggel, miután füstszagot éreztek az egyik metrószerelvénynél - mondta Kisdi Máté, a Fővárosi Tűzoltó-parancsnokság szóvivője. A tűzoltók nem találtak égésnyomot.
Súlyos sérüléseket szenvedett az az idős nő, akire az újpesti polgármesteri hivatal előtt felállított tízméteres karácsonyfát a viharos szél ráborította - írja a Blikk.
Baleset miatt késnek a vonatok Budapest és Pécs között; a viharos szél miatt a kelebiai vonalon akár másfél órás késésre is számítani lehetv csütörtökön.