Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Július elsejétől több vezető személyét is érintő változásokat jelent be a PwC Magyarország.
Az év elején jelentette be a cég, hogy Nick Kós veszi át a PwC Magyarország vezetését. Nick Kós 2012. július 1-től látja majd el a vezérigazgatói teendőket, párhuzamosan a Könyvvizsgálati üzletág vezetésével. Az ír-magyar származású könyvvizsgáló szakember pályafutását a PwC-nél kezdte Írországban 1990-ben, ahonnan 1994-ben költözött Magyarországra, és lett az évek során a cég budapesti irodájában a telekommunikációs, információtechnológiai és média iparági csoport vezető partnere. Ezt követően a PwC lengyelországi irodájában töltött be vezető tisztséget, illetve a moszkvai irodában volt a könyvvizsgálati üzletág vezetője. Tavaly tért vissza Magyarországra, ahol szintén a könyvvizsgálati üzletág vezetését vette át.
A PwC Magyarország Adótanácsadási és jogi üzletágvezetője 2012. július 1-től Lőcsei Tamás, aki 1997-ben csatlakozott jogászként a cég adózási és jogi osztályához, ahol a vámügyek és a nemzetközi kereskedelmi jog területén dolgozott.
Ugyancsak július 1-től veszi át a PwC Magyarország Tanácsadási üzletágának vezetését Osztovits Ádám, aki 15 év tapasztalattal rendelkezik menedzsment és üzletviteli tanácsadás területén.
Balázs Gábor a PwC Könyvvizsgálati üzletágának cégtársa lesz 2012. július 1-től. Gábor diplomája megszerzése után csatlakozott a PwC-hez, ahol jelentős pénzügyi vállalkozások könyvizsgálatán dolgozott.
A PwC Könyvvizsgálati üzletágának új partnereként dolgozik ezentúl Mészáros Balázst is, aki 16 éve dolgozik a vállalatnál. Karrierje során 2 évet dolgozott a PwC San Jose-i irodájában, ahol technológiai cégek könyvvizsgálatával foglalkozott, és 1 évig a PwC kelet-közép-európai könyvvizsgálati üzletág vezetőjének munkáját támogatta moszkvai kiküldetése során.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
A Blinken OSA Archívum most közzétett dokumentumai mindennél beszédesebbek.
Indítsa el a háttérben és hallgassa meg szerzőink legjobb írásait! A héten: befagyott klímaprogram és szépségipari balesetek.