Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Tavaly az athéni döntőben az AC Milan szerezte meg a győzelmet és a trófeát, miután legyőzte a Liverpoolt 2-1-re. Idén két angol csapat jutott be a döntőbe, ahol drámai csata után csak a tizenegyespárbaj hozott eredményt. Egy évig a Manchester United uralkodik Európa futballtrónján.
A magyar foci azért süllyed egyre mélyebbre, mert a labdarúgó szakma gyakorlatilag eltűnt. Ezzel a helyzettel (a vezetőket is beleértve) senki sem mer szembenézni, s nem meri bevallani a valóságot. Így a felfelé vezető útról sincsenek reális elképzelések – summázható két régi futballista véleménye, akik dühöt, keserűséget, de leginkább aggodalmat éreznek szeretett sportjuk hazai állapota miatt. Bevallják ugyanakkor, hogy a romlás már az ő idejükben elkezdődött.
Az érintettek - játékosok, klubok, ligák, szövetségek - képviselői egyetértésre jutottak a labdarúgó Bajnokok Ligája megreformálását illetően, a döntést az európai szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának ülésén jelentik be november 30-án, Luzernben.