„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
Aki „nagysebességben” (2048 kilobyte/másodperc) akarja élvezni a világhálót, annak ez minden hónapban 1,4 millió...
Aki „nagysebességben” (2048 kilobyte/másodperc) akarja élvezni a világhálót, annak ez minden hónapban 1,4 millió forintnyi pénzébe kerül. Az ázsiai országban ennél szerényebb díjak is vannak: a lassúbb adatáramlással (64 kilobyte/másodperc) - ugyancsak korlátlan használat mellett - is beérők havi díja bő 40 ezer forint, ami még mindig hatalmas összeg egy átlagtürkménnek. A legolcsóbb tarifa havi 8600 forintnyi - de az összesen csak 2 gigabyte-ot enged.
Türkmenisztánban 2010-ben 7400 dollár volt az egy főre jutó GDP. 2008-ig magánszemélyeknek nem lehetett hozzáférésük a világhálóhoz, illetve csak netkávézókban, de azok is csupán 2007 óta vannak az önkényuralmi vezetésű országban.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek volt koordinátora az Irány a Jövő Párt elnöke.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.