Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Az adatvédelemre fókuszáló svájci Proton cég végpontok között titkosított felhőalapú tárhelyét a windowsos gépek használói mellett a macesek is elérhetik, illetve minden okostelefonos platformhoz is van hozzá alkalmazás.
A digitális lét szükséges, de nem túl kedvelt velejárói a jelszavak. Miután szinte lehetetlen megjegyezni a valóban erős jelszavakat, vagy engedünk a csábításnak, és elcsépelteket használunk, esetleg minden oldalon ugyanazt a pár karaktert, vagy rászánjuk magunkat egy jelszókezelő használatára. Itt van most egy újabb lehetőség, a Proton ugyanis ingyenessé és bárki számára elérhetővé tette ígéretes jelszómenedzserét.
A Facebook, vagyis Meta pár éve kezdte el elterjeszteni a végpontok közti titkosítás lehetőségét, amivel megvédhetők az üzenetküldőben megosztott tartalmak. A funkció mostanra mindenkihez megérkezett.
A hirdetők körében bizonyára kedvelt lenne az eljárás, amelyen több más cég mellett most a Facebook is dolgozik. Elemezni lehetne ugyanis titkosított üzeneteket a személyre szabott hirdetések szempontjából.
Egyre többen használják szerte a világon a Microsoft videókonferencia-szolgáltatását. Hamarosan a mostaninál jóval nagyobb biztonságban érezhetik majd a csevegéseiket.
Bár a NER prominensei egyértelműen Trump mellett tették le a garast, a WSJ szerint több vitás pont volt a két ország közt, amelyek aligha oldódtak meg mára.