szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

A svájci bicskának az a lényege, hogy sok apró hasznos eszközt tartalmaz. Ilyen az alábbi iPhone-tok is.

Az okostelefonunkat mindig magunknál tartjuk, viszont ez nem annyira jellemző a körömreszelőre, a csavarhúzóra vagy akár egy golyóstollra, pedig ez utóbbiakra is gyakran szükség lehet.

Ez a gondolat vezethetett az IN1 nevű iPhone-tok elkészítéséhez, ami amellett hogy önmagában is elegáns, néhány hasznos eszközt is tartalmaz. Például a már említett csavarhúzót, ebből kettőt is, ollót, körömreszelőt, csipeszt, kék és piros golyóstollat, és állítólag az Egyesült Államok repülőtéri ellenőrző szervezete sem köt bele.

A tok 44,95 dollárért kapható, többféle színben is, iPhone 5-re és iPhone 5S-re, de hamarosan Galaxy S4-re is elérhető lesz.

HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!