Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Az Obama-kormány bejelentette, hogy eleget tesz annak a bírói döntésnek, amely kiskorú lányoknak, valamint felnőtt nőknek egyaránt lehetővé teszi, hogy vény nélkül juthassanak hozzá a nem kívánt terhességet megakadályozó "esemény utáni" tablettához.
A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér forgalmát is érinti a keddtől várhatóan három napon át tartó nyugat-európai légiirányító-sztrájk – közölte Hardy Mihály, a Budapest Airport kommunikációs igazgatója az MTI érdeklődésére.
Elba szigetéről indulva a Földközi-tengeren, majd a Rhone-on, a Rajnán és a Dunán keresztül Gönyűig hajózott le Kárpáti Lajos és két társa a Mona nevű vitorláson kiemelés nélkül öt hét alatt. A nyugdíjazása előtt diplomataként dolgozó hajóskapitány a költségeket mérlegelve döntött úgy, hogy olcsóbb és nem utolsó sorban izgalmasabb lenne "lábon" hazahozni a vitorlást.
A gyerekek imádnak pocsolyában ugrálni, az esős időkre tehát elég, ha beszerzünk egy jó gumicsizmát? Vannak azért ennél tartalmasabb programok is a fővárosban. Kiválogattunk pár szájtátós, ugrálós és visongós elfoglaltságot. Szülőknek is!
A 9. osztályos Madison Robinson saját ötletének köszönhetően valószínűleg nem nagyon kell majd hajtania magát felnőttkorában, hogy legyen mit a tejbe aprítania. Annyi pénzt már most összegyűjtött, hogy a főiskolás éveit nyugodt szívvel tudja majd finanszírozni. A flip flop után Fish Flopnak keresztelt lábbelit gyerekek számára gyártják, a benne található LED-lámpák őket hozzák leginkább izgalomba. A lábbeli iránt hatalmas az érdeklődés.
Keddtől három napon át sztrájkolnak az Európai Unió számos országában a légi irányítók, a munkabeszüntetést kedden a franciák kezdik, szerdától már egész Európa légi közlekedésében fennakadások lehetnek.
Az árvíz miatt a kórházakban jelenleg nincs közvetlen veszély - közölte a Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet. Budapesten, az Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet (ORFI) Lukács fürdőhöz közeli épületében a belvíz műszaki gondot okoz, de a betegellátás zavartalan.
Az árvíz levonulása után fontos az alapos takarítás és fertőtlenítés, amellyel elkerülhető egy járvány kialakulása – mondta el sajtótájékoztatóján Paller Judit megbízott országos tiszti főorvos hétfőn Budapesten.
Már húsz óvodásnál mutatták ki a fertőző agyhártyagyulladás vírusát az oroszországi Rosztov na Donu városban, ahol több mint száz gyereket tartanak megfigyelés alatt, miután a múlt héten egyik társuk meghalt a súlyos betegségben – jelentette hétfőn a Ria Novosztyi orosz hírügynökség.
A múlt évi adatokhoz képest 4 százalékkal több magyar turista kereste fel májusban Horvátországot, ahol a külföldiek összesített vendégforgalmában kétszámjegyű emelkedés mutatkozik - közölte a Horvát Idegenforgalmi Közösség budapesti képviseletvezetője.
Az első nyári hétvégén letérdelt a MÁV, a főváros pedig kis híján csődbe rohant. A két helyzetben közös, hogy még egyiket sem sikerült megoldani. Mit gondol Vitézy a Pride betiltásáról?